אודות גינדי שרים

מה אנחנו עושים?

חברת גינדי-שרים עוסקת מזה מספר שנים במתן שירותים פיננסיים מתקדמים בהתאמה אישית עבור לקוחותינו, החל מלקוחות פרטיים ועד ארגונים גדולים. לנגד עינינו עומדת תמיד טובת הלקוח, ואנו עושים כל שביכולתנו להעניק שירותי ייעוץ מתקדמים שיעזרו להבטיח את עתידם הכלכלי של לקוחותינו. אנו מספקים ליווי, תמיכה וייעוץ בקבלת החלטות כלכליות ופנסיוניות, ובכך מאפשרים ללקוחותינו לתכנן בצורה חכמה את עתידם, מה שמתאפשר הודות לניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחום ההשקעות.

צוות המומחים של גינדי-שרים עומד מאחורי כל לקוח בכל החלטה חשובה הקשורה לתכנון פנסיוני וכלכלי, בין אם מדובר בפגישות ייעוץ פנים מול פנים ובין אם מדובר במתן מענה באמצעי התקשרות שונים.

הראייה הנרחבת של חברתנו מתאפשרת בין היתר הודות לכך שאנו עומדים כחברה פרטית שאינה שייכת לחברת ביטוח, בית השקעות, ומוסדות פיננסיים אחרים – מה שמקנה לנו נקודת מבט לא משוחדת ועניינית על האלטרנטיבות המוצעות ללקוחותינו.

מרבית האזרחים בישראל מצויים בתוכניות כלכליות ופיננסיות המהוות ברירת מחדל במקום עבודתם, או שהם נמצאים בתוכנית מסוימת במשך שנים מבלי להכיר אותה לעומק ולדעת מהן יתרונותיה וחסרונותיה. כתוצאה מכך, אנשים מן השורה, אשר אינם מתמחים בכל הנוגע לחוקים, רגולציות, וחוקים בתחום הפיננסי אינם יודעים כיצד עתידם יושפע מאותן תוכניות “ברירת מחדל”. כאן בדיוק חברתנו נכנסת לתמונה; על ידי בחינה של התמונה הגדולה ושיקול של כל הגורמים שעלולים להשפיע על העתיד הכלכלי של לקוחותינו, אנו מתאימים להם אתהתוכניות הכלכליות והפנסיוניות שישרתו אותם ואת בני משפחתם בצורה הטובה ביותר.

תחת קורת גג אחת, לקוחותינו זוכים לשירות אישי המותאם להם בדיוק, והנאמנות שלנו היא תמיד עם לקוחותינו – טובתכם היא המטרה שלנו ואנו נעבוד יחד אתכם כדי להבטיח שעתידכם הכלכלי מובטח בצורה מיטבית.

המומחים הפנסיוניים של גינדי-שרים הם בעלי ידע וניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחום ההשקעות, החיסכון, והביטוח. מלבד זאת, כל עובדי החברה מתעדכנים בכל הנוגע לתמורות והטלטלות שיש לעתים בשוק הפיננסי כדי לוודא שכל לקוחות החברה מוגנים בכל עת. המומחיות הפיננסית בהווה, בשילוב עם ראייה לעתיד, מאפשרים ללקוחותינו אף לצלוח שינויים בשוק הפיננסי מבלי להיפגע.

הליווי הצמוד שלנו לאורך כל הדרך יאפשר לכם להיות מעודכנים בכל מה שחדש בתוכניות הכלכליות והפנסיוניות שלכם על מנת שתמיד תהיו עם אצבע על הדופק ותדעו אילו שינויים, אם בכלל, עליכם לעשות כאשר יש בכך צורך. הודות לכך, לקוחותינו יכולים ליהנות מהתאמה מדויקת של התוכניות שלהם לצרכיהם האישיים תוך התחשבות בשינויים רגולטוריים שאינם תלויים בהם.

חברת גינדי-שרים, הוקמה על ידי יוסי גינדי ויהודה שרים. החברה שמה לה למטרה את טובת לקוחותיה, בכל עת ועבור כל מטרה. תהליך קבלת ההחלטות המשותף של לקוחותינו יחד עם המומחים הפנסיוניים שלנו יאפשר לכם לקבל החלטות חכמות עם כל המידע הנחוץ לכם כדי שתוכלו להבטיח את עתידכם ואת העתיד של אהוביכם כבר בהווה.

התכנון הפיננסי הנו שלב ראשון וחשוב בדרך אך אינו היחיד. בשנים האחרונות עובר השוק הפנסיוני טלטלות רבות המתבטאות בשינויים רגולטורים, חוקים, תקנות והוראות שעה המתעדכנות חדשות לבקרים ויוצרות דיסאינפורמציה אצל הלקוחות. על כן אנו רואים חשיבות עליונה בליווי הלקוח במשך שנים, קיום צ’ק-אפ פיננסי אחת לתקופה בהתאם לצרכי הלקוח והתאמה חוזרת של המוצרים, על מנת שכל העת תהיה הלימה מלאה בין צרכי הלקוח לבין הפתרונות שאנו מעניקים ובהתאם לשינויים הרגולטורים.

הייעוץ המקצועי שתקבלו בגינדי שרים יאפשר לכם לדעת האם התוכנית הפנסיונית שאתם נמצאים בה מתאימה לצרכים והרצונות שלכם, או שאולי כדאי שנתאים לכם תכנית פנסיונית אחרת. כדי להקל עליכם אף יותר, אנו גם מעניקים שירותי ניוד מחברות השקעה ופנסיה שונות בישראל – מה שיאפשר לכם להתחיל את עתידכם הכלכלי בהקדם האפשרי ובצורה הטובה ביותר.

הצוות שלנו

יהודה שרים

יוסי גינדי

אסף דביר

מתכנן פיננסי ופרישה

יוסי הלוי

מתכנן פיננסי ופרישה

מור שאול

מתכננת פיננסי ופרישה

נועם שרון

מתכנן פיננסי ופרישה

שי ברקוביץ'

מתכנן פיננסי ופרישה

יניב ניסים

מתכנן פיננסי ופרישה

הגר אזרד

מתכננת פיננסי ופרישה

יניב אהרון

מתכנן פיננסי ופרישה

אלעד פלח

מתכנן פיננסי ופרישה

קובי כהן

מתכנן פיננסי ופרישה

דודו בקר

מנהל טלמיטינג

נופר חזן לוי

כלכלנית

אתי חדד

מנהלת תפעול

צופיה אדיר

מנהלת מחלקת מיסוי

צרו קשר עוד היום

אנא השאירו פרטים ואחד מיועצנו ישמח לחזור אליכם בהקדם!

או התקשרו:  03-9551144

דילוג לתוכן