השקעות אלטרנטיביות

השקעות נדל"ן

גינדי, שרים, דביר יזמות והשקעות בנדל”ן בע”מ הקימו יחדיו את “מעוף נדל”ן אירופה” – חברה הנועדה לשמש כאפיק נוסף להשקעות המאפשר ללקוחותינו לגוון את אפשרויות ההשקעה העומדות לרשותם. האפיק הייחודי הזה מייצג את תפיסת העולם של חברתנו לפיה חשוב לחלק השקעות בין אפיקים שונים כדי למזער סיכונים ולהגדיל את הסיכויים להרוויח.

בעלי חברות ההשקעות הייחודית הגיעו עם מעולם הפיננסיים עם ניסיון וידע רב בניהול סיכונים וביצוע של השקעות משתלמות. כיום החברה מנהלת למעלה מ-1.4 מיליארד שקלים של כספי לקוחותיה באפיקי השקעה מגוונים המניבים רווחים למשקיעים.

מעוף נדל”ן אירופה מעניקה אפשרות השקעה לטווח הקצר באמצעות השקעה בנכסים בחו”ל לכלל הציבור ללא צורך בהון עצמי רב. השקעות מהסוג הזה מאפשרות למשקיעים לקחת חלק בפרויקטים יוקרתיים של נדל”ן בערים מובילות ברחבי העולם וליהנות מתשואה גבוהה ביחס לשוק הנדל”ן. ההשקעות המתבצעות על ידי מעוף נדל”ן אירופה נבדקות באופן מקיף לפני שהן יוצאות לפועל, ובכך מעניקות הגנה מרבית למשקיעים. בנוסף, החברה מקפידה על בדיקת כדאיות ההשקעה והובלה של הפרויקטים עד למימושם בעזרת מומחים בשוק המשפט, הפיננסים, ההנדסה, והחשבונאות.

“ייחודיותו של מודל זה הינה השקעה לטווח קצר בעסקת הלוואה, שמקבלי הרווח הראשונים הינם המשקיעים, אשר כל פירטי העסקה ותהליך ההתקדמות שקופים לחלוטין. המשקיעים הינם בעלי מניות בחברה המחזיקה בנכס עד לסיום הפרויקט וקבלת הקרן והרווח. אפיק השקעה זה מוסיף נדבך חדש ומרענן למגוון ההשקעות שעומדות לרשות לקוחותינו, לפיזור ואיזון סיכוני השוק.”

> בין שירותנו :  

צרו קשר עוד היום

אנא השאירו פרטים ואחד מיועצנו ישמח לחזור אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן