קרנות פנסיה

צרו קשר עוד היום !

אנא השאירו פרטים ואחד מיועצנו ישמח לחזור אליכם בהקדם!

בחירת קרן פנסיה

קרן הפנסיה מהווה את הערובה שלנו לקראת שנות הזהב, ולכן חשוב לבחור בקפידה את קרן הפנסיה הנכונה ביותר עבורנו. חיסכון בקרן פנסיה מעניק לכל מי שחוסך כיסוי חיוני בעת מוות ואובדן כושר עבודה, והוא מקנה חיסכון לגיל פרישה. חיסכון הפנסיה חשוב כיום יותר מאי פעם בשל העלייה בתוחלת החיים והצורך בחיסכון למשך שנים רבות יותר לאחר הפרישה.

בחירה של קרן פנסיה צריכה להתבצע בתחילת הדרך בשוק העבודה כאשר גיל הפרישה נראה רחוק מפני שלהחלטה הזו יש השפעה מכרעת על המשך החיים. עם חברת גינדי שרים תוכלו לבחור את קרן הפנסיה המתאימה לכם ביותר שתלווה אתכם לאורך שנים. איתנו תוכלו לבחור חיסכון פנסיוני בהתאם לזכויותיכם ולהחלטה משנת 2008 לפיה כל עובד זכאי לחיסכון שיחסך עבורו על ידי המעסיק.

קרן פנסיה מקיפה

קרן פנסיה המקנה לעמית פנסיית זקנה, שארים, ונכות
קרן פנסיה מקיפה היא קרן שבה מופרשים תשלומים חודשיים במשך כל שנות העבודה של העמית על ידי המעסיקים שלו. הכסף שצבר העמית משתחרר בגיל פרישה/אובדן כושר עבודה/נכות/מוות ובמקרה שהעמית לא יכול לפדות את כספו, הסכום שנצבר עובר לשאריו הקרובים.

פנסיית יסוד

קרן פנסיה המקנה לעמית פנסיה בעת פרישה בלבד
קרן פנסיה יסוד היא קרן שבה הכספים שחסך העמית עוברים אליו במקרה של פרישה בלבד, כלומר זוהי פנסיית זקנה. החל מחודש ינואר 2017, שיעור ההפרשה לקרן היסוד הוא 18.5% כאשר העמית משלם 6% והמעסיק משלם 12.5%.

תכנית פנסיה צוברת

תכנית פנסיה המשולמת על ידי הקרן מכספים שהופקדו בקרן ונצברו על ידי העובד והמעביד או העצמאי לאורך תקופת עבודתו.
פנסיה צוברת היא תכנית חיסכון שבה מופרשים מדי חודש כספים על ידי העמית למוצר פנסיוני על פי בחירתו. הסכום שהעמית צובר מושקע על ידי חברה המנהלת את המוצר הפנסיוני באפיק שבו בוחר העמית. כיום, ניתן לבחור בין שלושה מוצרים פנסיוניים לפנסיה צוברת והם קרן פנסיה, ביטוח מנהלים וקופת גמל.

פנסיה תקציבית

תכנית פנסיונית אשר בה מבוטחים בדרך כלל עובדי השירות הציבורי, בתכנית זו אין צבירת כספים וזכויות הפנסיה של העובד מובטחות ומשולמות מתוך התקציב של המעסיק ומכאן בא שמה של התכנית.
פנסיה תקציבית היא פנסיה שבה הגוף המעסיק משלם חלק מהתקציב השוטף שלו לעובד הזכאי לכך. בפנסיה תקציבית ההפרשות מתבצעות כל ידי המעביד בלבד ולא על ידי העמית, וזה ההבדל המרכזי בינה ובין פנסיה צוברת.

אג”ח מיועד

אחד היתרונות המשמעותיים של קרנות פנסיה, לעומת תוכניות חיסכון אחרות, הוא שקרנות אלו זוכות לאג”ח משופר מהמדינה. הסיבה לכך היא פשוטה; קרנות פנסיה הן קרנות של אג”ח שאינו סחיר, ולכן הן מושקעות במסלולים סולידיים – מה שמבטיח תשואה לאורך זמן.

כיום אתם יכולים להשקיע את כספכם בקרנות פנסיה חדשות בלבד במגוון מסלולים בהתאם לצרכים שלכם. כדי להבטיח שאכן תהיה לכם תשואה אופטימלית, חשוב שתתייעצו עם מומחה פנסיוני שידע לומר לכם איזה מסלול פנסיה מתאים לכם, כלומר מה הוא האג”ח המיועד שלכם. עם מומחי הפנסיה של גינדי-שרים, אתם תוכלו לבחור אג”ח מיועד במגוון מסלולים כדי שהיה לכם ראש שקט בהווה וגם בעתיד, כאשר תגיע העת שלכם לפרוש.

מלבד התאמת קרן פנסיה, המומחים של גינדי-שרים זמינים לכם במגוון נושאים נוספים. תעריפי השירות של חברת גינדי-שרים הם ללא תחרות, ואלו תעריפי החברה עבור השירותים הפיננסיים הפופולריים ביותר:

תעריפון שירותים:

סוג פעולה

עלות (₪)

פידיון גמל/פרט/פנסיוני

250

עזיבת עבודה

400

טיפול בהלוואות

400

תביעה חיים/בריאות

1,000

ניתוח תיק פנסיוני

2,000

תכנון פרישה והגשת ניירת למס הכנסה

4,500

פגישת ייעוץ מס

400

תיאום מס

500

החזרי מס

800 / 15% מסכום ההחזר (הגבוה מבין השניים)

החזרי מס ללקוחות החברה

600 / 10% מסכום ההחזר (הגבוה מבין השניים)

קיבוע זכויות ותיאום מס

2,500

דוחות שנתיים ללקוחות החברה המחוייבים בהגשה (פריסת מס)

600

קבלת קצבה ותיאום מס

1,000

צרו קשר עוד היום

אנא השאירו פרטים ואחד מיועצנו ישמח לחזור אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן