תכנון פיננסי

צרו קשר עוד היום !

אנא השאירו פרטים ואחד מיועצנו ישמח לחזור אליכם בהקדם!

תכנון פיננסי

צוות המומחים של גינדי-שרים עומד מאחורי כל לקוח בכל החלטה חשובה הקשורה לתכנון הפיננסי, כאן תוכלו למצוא מידע על השירותים השוני ם בתחום התכנון הפיננסי:

ניהול תיקים

ניהול הכספים שלכם בצורה נכונה יכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים בטווח הארוך, ולהבטיח את עתידכם בגיל הפרישה. אנשים רבים בוחרים במסלולי ברירת מחדל שמוקצים להם במקום העבודה, אך זה לא אומר שזה המסלול הנכון עבורכם. חברת גינדי-שרים מתמחה בייעוץ פיננסי מתקדם במגוון תחומים, לרבות ניהול תיקי השקעות. היועצים המקצועיים שלנו בוחנים כל מקרה לגופו, מסתכלים על התמונה המלאה, ומסייעים ללקוחותינו לנהל את עתידם בדרך הטובה ביותר, כבר בהווה.

פוליסות חיסכון

פוליסות חיסכון הן מרכיב חיסכון חיוני עבור אנשים רבים. פוליסות מהסוג הזה מאפשרות להשקיע כספים דרך חברות ביטוח, ולבחור מסלולי חיסכון מותאמים אישית. כיום יש מגוון רחב של פוליסות חיסכון שניתן לבחור ביניהן, ואנשים רבים אינם יודעים באיזו חברה ובאיזה מסלול לבחור. חברת גינדי-שרים מתמחה בייעוץ על פוליסות חיסכון, וכל מה שנוגע להן: מיסוי, מעבר בין מסלולי השקעה, מוטבים, דמי ניהול ועלויות, וכל פרט נוסף, על מנת שתוכלו להוציא את המיטב מתוכניות החיסכון שלכם.

תיקון 125 ד׳

ישנם סעיפים שונים ברשויות המס שיכולים להשפיע על הסכומים שתקבלו מתוכניות חיסכון שונות, וסעיף 125ד’ הוא אחד מהם. הסעיף הייחודי הזה מעניק הטבת מס שנתית על מס רווחי הון, כאשר מתבצעת משיכה של כספי חיסכון שנצברו באמצעות השקעות הון, ולא כספים שנצברו בעבודה. 

אלו שהגיעו לגיל פרישה ונולדו לפני 31.12.1948 זכאיים לקבל את הטבת המס הזו. התיקון מעניק פטור ממס על רווחים בשוק, עד לתקרה של 4,170 ₪ בשנה, עבור אלו שעומדים בקריטריונים. מס רווחי הון חל בשיעור של 25% מסך הרווחים, וההטבה שמעניק תיקון 125ד’ עומדת על רבע מהתקרה: ניתן לקבל החזר מס של עד 3,360 ₪, ועבור זוגות הסכום הזה עומד על 4,140 ₪ בשנה. בחברת גינדי-שרים אנו בוחנים לעומק תיקי השקעות, ומעניקים ללקוחותינו ייעוץ שיאפשר להם למקסם את ההטבות שמגיעות להם. בנוסף, אנו מסייעים בבחירת תוכנית שתאפשר ללקוחותינו ליהנות מהטבות רבות ככל שניתן, כך שתוכלו ליהנות מרווחים והטבות מס בעתידכם. 

צרו קשר עוד היום

אנא השאירו פרטים ואחד מיועצנו ישמח לחזור אליכם בהקדם!

לקוחות יקרים,
בשעה קשה זו, משפחת גינדי שרים משתתפת בצער המשפחות שאיבדו את יקיריהן, מאחלת החלמה מהירה לפצועים ומחזקת את ידי כוחות הביטחון ותושבי קו העימות.

אנו עושים את מרב המאמצים על מנת להמשיך
ולהעניק לכם שירות גם במסגרת המצב הביטחוני הקיים.
ליצירת קשר:

שרות לקוחות: 03-9551144

דילוג לתוכן